Prekybinių patalpų nuoma

Dėl prekybinių patalpų nuomos kreiptis:

Nuomos departamentas
Tel.: +370 679 77833
El. paštas: nuoma@herkausgalerija.lt


„Herkaus galerija“ - išskirtinis požiūris, išskirtiniai klientai!


Naujas Mados ir Verslo centras „Herkaus galerija“ Klaipėdos centre, Herkaus Manto g. 22 – tiems, kurie yra įpratę laimėti, ir tiems, kurie moka džiaugtis gyvenimu.

Klaipėdos Senamiesčio kaimynystė ir unikali architektūra suteikia „Herkaus galerijai“ išskirtinumo. „Herkaus galerija“ tampa nauju traukos centru, kuris vilioja įspūdinga architektūra ir šiuolaikišku interjeru. Aukščiausios klasės biurai, madingiausios parduotuvės ir restoranai – viskas po vienu stogu.

Tai multifunkcinis pastatas, kuris labai gerai matomas net iš toli. Ilga fasadinė dalis vizualiai paverčia jį dominuojančiu gatvėje, stambiausiu ir svarbiausiu pastatu savame kvartale. Aiškiai matomas originalus pastato fasadas traukia praeivių dėmesį, o didžiulės vitrinos yra ideali erdvė parduotuvių reprezentacijai. „Herkaus galerijos“ darbuotojus ir svečius pasitinka patogi automobilių stovėjimo aikštelė – čia niekada nekils rūpesčių dėl automobilio parkavimo.

Modernios parduotuvių koncepcijos užtikrina čia dirbančių žmonių ir klientų komfortą. Lankytojų srautus reguliuoja eskalatoriai, o skoningas, išskirtinis, iki mažiausių detalių apgalvotas interjeras kuria itin šiuolaikišką prekybos ir verslo aurą. Erdvę šviesos žaismo pripildo didžiulis atriumas. Parduotuvės, įrengtos per du aukštus, ir autentiškas seno pastato, išsaugoto naujojo pastato viduje, fragmentas, – išskirtiniai „Herkaus galerijos“ bruožai. Tai vieta, kurioje rengiami dalykiniai susitikimai ir su malonumu leidžiamas laisvalaikis.

Žiūrėti prekybinių patalpų aukštų planus

 

Mados ir verslo centro nuotraukos

Stilingas apsipirkimas

 Klaipėdos Senamiesčio kaimynystėje įsikūrusi „Herkaus galerija“ - traukos centras, viliojantis įspūdinga architektūra ir šiuolaikišku interjeru. Aukščiausios klasės biurai, madingiausios parduotuvės ir restoranai – viskas po vienu stogu!

      Amfora