Biurų nuoma

Dėl biuro patalpų nuomos kreiptis

Nuomos departamentas:
Tel. +370 679 77833
El. paštas: nuoma@herkausgalerija.lt

Tegul Jūsų pasiekimus atspindi net Jūsų darbo vieta.

Naujos administracinės patalpos, pasižyminčios rafinuotu stiliumi ir moderniausiomis technologijomis, prestižinė vieta miesto žemėlapyje – tai biurai laimėtojams.

Išskirtinis šių administracinių patalpų privalumas – unikalios terasos, kuriose galėsite mėgautis ramybės akimirkomis ir uostamiesčio vaizdu pertraukėlių metu.

Patalpas natūralios dienos šviesos pripildys universalūs stoglangiai – Jūsų darbo aplinka dienos metu visada bus kupina optimizmo ir dinamiško apšvietimo.

Strategiška vieta viso miesto kontekste užtikrina patogų susisiekimą visomis viešojo bei privataus transporto rūšimis ir sklandų komercinės bei administracinės veiklos organizavimą bei žmonių srautų generavimą, efektyvų ir malonų darbą.

Tai verslo centras tiems, kurie suvokia visumos ir detalių svarbą, vertina komfortą ir pažangiausias technologijas ir žino, ko yra verti.

 

Žiūrėti biurų aukšto planą

 

Stilingas apsipirkimas

 Klaipėdos Senamiesčio kaimynystėje įsikūrusi „Herkaus galerija“ - traukos centras, viliojantis įspūdinga architektūra ir šiuolaikišku interjeru. Aukščiausios klasės biurai, madingiausios parduotuvės ir restoranai – viskas po vienu stogu!

      Amfora