Naujoji Klaipėdos galerija

2016 m. kovo  mėn. 24 d., ketvirtadienį, 17.30 val.

„Klaipėdos galerijos“ filiale

 Mados ir verslo centre „Herkaus galerijoja“ H. Manto g. 22, vyks

DALIOS SKRIDAILAITĖS

tapybos parodos

ŠVIESOS PRELIUDAS

atidarymas

 

         Š.m. kovo mėn. 24 – balandžio  mėn. 21 dienomis  „Klaipėdos galerijos“  filiale vyks Dalios Skridailaitės personalinė tapybos paroda „Šviesos preliudas“.

Pradžia tai tyla prieš audrą. Tapytoja Dalia Skridailaitė moteriška maniera moka slopinti uostamiesčio vėtrą. Parodos cikle „Šviesos preliudas“ Klaipėdos senamiesčio motyvai tarpusavyje jungiami tema, kurią pamėgę autorės gerbėjai. Tai – gėlių žiedai. Galerijos sienas užlies žvilgsnis į Mėmelio peizažą, per pieninio rūko blausą ir baltų gėlių sodai, kur ne kur, paryškinti sodriais spalvų akcentais.

Antrąja pavadinimo dalimi, žodžiu preliudas, lyg įspėjama, kad parodoje prisimenama kūrybinės kelionės pradžia. Šiuo darbų ciklu autorė neria į odisėją, atgaivindama ankstyvo savo tapybos laikotarpio temą – Klaipėdos peizažą. „Matyt, jeigu žmoguje kažko būta, tai dalis to visada išlieka“ – E. Hemingvėjus. Dailininkė nesistengia fiksuoti fotografinio realistinio motyvo. Miestas toks, kokį autorė jaučia jį esant. Klaipėdos charakteringa, vokiško tikslumo architektūra lyg voratinklis ištapyta geometriniais mentelės potėpiais.    

Ribos neegzistuoja, tik jaučiasi kūrybinė branda. Tad kaip auga ir keičiasi Dalios Skridailaitės tapyba ir kaip šiandien atrodo iš naujo pristatoma Klaipėda kviečiame pamatyti „Klaipėdos galerijoje“ kovo 24 d. 17.30 val. parodos „Šviesos preliudija“ atidaryme.

 

 

Paroda vyks iki balandžio 21d.  

Stilingas apsipirkimas

 Klaipėdos Senamiesčio kaimynystėje įsikūrusi „Herkaus galerija“ - traukos centras, viliojantis įspūdinga architektūra ir šiuolaikišku interjeru. Aukščiausios klasės biurai, madingiausios parduotuvės ir restoranai – viskas po vienu stogu!

      Amfora