Dailininko Vaclav Sporskij tapybos PARODA

2015 m. gruodžio 10 d., ketvirtadienį, 17.30 val. „Klaipėdos galerijos“ filiale

 mados ir verslo centre „Herkaus galerija“ H. Manto g. 22

atidaroma dailininko iš Baltarusijos Vaclav Sporskij tapybos paroda

 Pirmą kartą Baltarusijos dailininkas Vaclavas Sporskis (Vaclav Sporskij) klaipėdiečiams pristato savo kūrybą „Klaipėdos galerijoje“.

V. Sporskis išsiskiria savita tapybos maniera.  Išskaidytą realybę, simbolius, metaforas ir alegorijas dailininkas per kūrybinės vaizduotės filtrą transformuoja į išraiškingas paveikslo kompozicijas, savitai naudoja spalvų ir šviesos žaismę. Šio autoriaus kūryba – daugiaaspektė, savyje sutalpinanti ir ramumą, susimąstymą, ir žaismingą nuotaiką. Daugumatapybos darbų primena kelionę– vizijas, kur dailininko įsivaizduojamoje realybėje dabartis persipina supraeitimi. Nuolatos V. Sporskis siekia išplėsti savo kūrybiškumo ribas, ieško naujų ir netikėtų turinio ir spalvų sprendimų.

Svečio iš Baltarusijos, paroda kaip niekad tinkama šiam kalėdiniam laikotarpiui: pasakiški motyvai, jaukumas, paslaptingumas ir fantazija, kuri pulsuoja iš dailininko  drobių, sukuria šventinio laukimo nuotaiką.

Paroda vyks iki 2016 m. sausio 14 d.

Stilingas apsipirkimas

 Klaipėdos Senamiesčio kaimynystėje įsikūrusi „Herkaus galerija“ - traukos centras, viliojantis įspūdinga architektūra ir šiuolaikišku interjeru. Aukščiausios klasės biurai, madingiausios parduotuvės ir restoranai – viskas po vienu stogu!

      Amfora