Ką reikia žinoti vyrams, prieš renkantis kostiumą?

Ką reikia žinoti vyrams, prieš renkantis kostiumą?

Naujausiomis technologijomis besidomintys vyrai neturėtų apsnūsti ir renkantis drabužius – „techniniai“ drabužių parametrai gerokai palengvina kasdienybę, padeda pelnyti simpatijų ir etiketo taškų.

Kostiumai, kurie nesitepa ir nesiglamžo

„Kam rinktis paprastą kostiumą, jei galima vilkėti tokį, kuris gula lyg nulietas, nesiglamžo ir nesitepa net ir apliejus jį aliejum ar vynu?“, – klausia „Baltman“ dizaineris Antonio.

Geriausiu Estijos metų dizaineriu pripažintas Antonio sako, kad renkantis drabužį verta pasigilinti į audiniuose inkrustuotas technologijas, nes jos lemia drabužių praktiškumą. Pavyzdžiui, „Baltman“ kolekcijoje pristatomi Travel kostiumai siuvami iš audinių, kurių paviršius, pasitelkus nanotechnologijas, padengiamas milijonais stiklo pluošto dalelių, išgautų iš kvarcinio smėlio. Audinys padengiamas skysto stiklo pluoštu, kurio storis 500 kartų plonesnis už žmogaus plauką. Stiklui išdžiūvus, dėl elektrostatinių jėgų poveikio, molekulės lieka patvarios struktūros. Stiklo plėvelė išlieka ir po skalbimo ar cheminio valymo.

Šiuo sluoksniu padengtas vilnos ar pusvilnės audinys praleidžia orą, todėl oda gali kvėpuoti. „Net jei ryte iš namų išeinate kaip „saldainiukas“, po pasisėdėjimo susirinkime ar automobilio sėdynėje, situacija gali gerokai pasikeisti – raukšlių išvengti nepavyks. O jos, kaip žinia, nepuošia nei vyro, nei moters. Mokslininkai valandų valandas praleido laboratorijose, kurdami technologijas, kurias pritaikius kostiumo raukšlės išsilygina savaime žmogui atsistojus ar pakabinus drabužį ant pakabos“, – sako Antonio.

Nanotechnologijos garantuoja ir tai, kad ant audinio užsiliejęs skystis neįsiskverbia į audinį. Jis susitelkia į lašą, kurį belieka nubraukti servetėle. Dėl to drabužiai kur kas mažiau tepasi.

Sumanioji švarko kišenė

Ar esate vienas iš milijonų pasaulio vyrų, kurie mobilųjį telefoną dažnai nešioja vidinėje švarko kišenėje prie krūtinės? Dizaineriai pagalvojo ir apie tai – būtent čia „Baltman“ technologai įsiuvo specialų „X-shield“ pamušalą, kuris nepraleidžia mobilaus telefono skleidžiamų radijo bangų, bet visiškai nekeičia mobiliojo ryšio kokybės. Tokio audinio technologijos yra patentuotos.

Geriausių pasaulio gamintojų audiniai

„Baltman“ dizaineris atkreipia vyrų dėmesį, kad renkantis kostiumą, labai svarbu jo audinys. „Galima drąsiai teigti, kad Baltijos šalių vyrams „Baltman“ pristato tai, ką geriausio gali pasiūlyti labiausiai patyrę pasaulio audinių meistrai. Drabužiai siuvami iš „Loro Piana“, „Cerruti“, „Marzotto“, „Dormeuil“, „Zignone“ ir kitų tarptautinį pripažinimą pelniusių gamintojų audinių“, – sako Antonio.

Beje, jei kolekcijoje nerasite jums labiausiai tinkančio kostiumo – „Baltman“ meistrai kostiumą pasiūti gali specialiai jums. Galėsite patys išsirinkti audinį, pamušalą ir detales.

„Nerūpestingas“ vyrų pavasaris ir vasara

Kalbėdamas apie šio pavasario ir vasaros mados tendencijas, dizaineris siūlo vyrams kurti „nerūpestingą“ įvaizdį, tarsi pagal komandą „lengvai“. Tačiau „nerūpestingas“ derinys turi būti skoningas.

„Orui šylant, griežti klasikiniai siluetai švelnėja, formos ir audiniai minkštėja. Vasarą vyraus kurortinės nuotaikos, tačiau drabužiai išliks puošnūs ir stilingi“, – sako dizaineris Antonio. Jis drąsina vyrus rinktis gaivias spalvas, nebijoti ryškių – dangaus mėlynumo, uogų raudonio, pilkos. Šį sezoną ypač madingi langeliai. Ryški sezono tendencija – klasikiniai jūreiviški dryžiai bei gėlių motyvai.

„Baltman“ dizaineris atkreipia dėmesį, kad svarbiausia yra ne pildyti mados užgaidas, o rinktis tokius drabužius, kuriais vilkėdamas vyras galėtų jaustis užtikrintai bet kurioje gyvenimo jam pasiūlytoje situacijoje.

Nuoroda: http://m.lrytas.lt/naujiena.asp?id=13992739861397495653#.U3rk8l6MFMJ

Stilingas apsipirkimas

 Klaipėdos Senamiesčio kaimynystėje įsikūrusi „Herkaus galerija“ - traukos centras, viliojantis įspūdinga architektūra ir šiuolaikišku interjeru. Aukščiausios klasės biurai, madingiausios parduotuvės ir restoranai – viskas po vienu stogu!

      Amfora