mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead
in /home/a0002298/public_html/ip_cms/includes/db.php on line 25

 Klaipėdietėms – malonių pokyčių metai | Herkaus galerija

Klaipėdietėms – malonių pokyčių metai

Klaipėdietėms – malonių pokyčių meta

Dienraštis "Klaipėda" kartu su prekybos ir verslo centru "Herkaus galerija" pradeda visus metus truksiantį dailiosios lyties klaipėdiečių gražinimo projektą "Stilius". Pirmąja išvaizdos pokyčiams pasiryžusia dalyve tapo Klaipėdos universiteto dėstytoja ir šokėjų grupės "Leader Dance" vadovė Bronė Švitrienė.

Rezultatas – žaismingas

Projekto iniciatorių teigimu, B.Švitrienė pasirinkta neatsitiktinai – uostamiestyje gerai žinoma ir mylima asmenybė kitoms moterims gali tapti užkrečiamu pavyzdžiu pasiryžti pasikeitimams.
Mados ir verslo centro "Herkaus galerija" direktorė Aistė Valiūtė pasakojo, kad "Leader Dance" vadovei grožio ir soliariumų studijoje "Etude" buvo atliktas profesionalus makiažas, atnaujinta plaukų spalva,  padaryta žaisminga šukuosena, pakeistas drabužių stilius bei padovanotas sporto klubo "Herkaus klubas" abonementas.

Norėdamos sukurti kontrastą elegantiškam B.Švitrienės stiliui, drabužių ir aksesuarų parduotuvės moterims "Ma'aM" savininkės Inga Janovskė ir Indrė Navarackienė parinko jaunatviškas juodos spalvos galifė stiliaus kelnes bei įmantraus kirpimo mėlyną švarkelį.

Prie aprangos ansamblio stilistai priderino rožinės spalvos kaklo papuošalą, kurį dovanojo parduotuvė "Rankdarbiai.lt", prekiaujanti vienetiniais rankų darbo papuošalais iš visos Lietuvos.

Laisvalaikio batelius B.Švitrienei pasiūlė ir padovanojo itališkos bei lenkiškos avalynės salonas "Togi", išsiskiriantis madingiausiais batais už prieinamą kainą.

"Norėjome ryškių spalvų, kurios sušildytų artėjančią žiemą. Bronytę pamatėme dalykišką, todėl sukūrėme priešingą jai stilių. Klaipėdietėms siūlome atrasti jaunuosius Lietuvos dizainerius, kurių produkcija ir prekiaujame. Visi drabužiai pagaminti iš natūralių audinių, o, reikalui esant, bet kokį patikusį modelį, jei netinka spalva, dydis arba medžiaga, galime persiūti pagal pageidavimą", – teigė "Ma'aM" savininkės, pridurdamos, kad parduotuvėje galima rasti ir vienetinių aksesuarų iš vilnos, gintaro, odos bei akmens.

Po pokyčių B.Švitrienei buvo padovanota ir unikali parduotuvės "Amfora" vaza, padėsianti sušildyti namus.

Pasitikėjimas – svarbu

B.Švitrienė pasakojo, kad sulaukusi intriguojančio pasiūlymo pirmiausia pasitarė su artimiausiais žmonėmis: vyru, vaikais, anūkais ir, žinoma, "Leader Dance" šokėjomis.

"Mergaitės jau seniai tapo mano antrąja šeima. Auklėtinės choru paragino nepraleisti tokios progos. Sulaukusi visų palaikymo, nejaučiau ir nerimo. Pamačiusi rezultatą likau patenkinta", – kalbėjo B.Švitrienė.

Moteris teigiamai įvertino padarytą makiažą ir sutvarkytus plaukus. "Ypač džiaugiuosi atnaujinta plaukų spalva, o ir šukuosena pasirodė artima širdžiai. Aš, kaip ir dauguma tiesiaplaukių, dažnai pasvajoju apie garbanas", – kalbėjo projekto dalyvė.

Kasdieniame gyvenime B.Švitrienei labiausiai artimas klasikinis stilius. Dėstytojos pareigos universitete ir noras būti pavyzdžiu treniruojamoms šokėjoms priverčia pasitempti ir atrodyti moteriškai.

"Sukurtas jaunatviškas stilius buvo gana netikėtas. Tačiau tokie išbandymai – tik į naudą", – teigė moteris. Anot jos, išvaizda kiekvienai moteriai aktualus dalykas.

"Tačiau ir gražiausia šukuosena ar garsių dizainerių drabužiai atrodys nekaip, jei moteris visiškai nesportuoja. Kol kvėpuoji, turi judėti. Be to, dailiosios lyties atstovėms linkėčiau išsitiesti, pakelti galvą ir pasitempti", – patarė B.Švitrienė.

Pasikeitimams – komandinis darbas

Mados ir verslo centro "Herkaus galerija" direktorė Aistė Valiūtė pasakojo, kad šiuo projektu, kuris vyks kas mėnesį visus metus, norima paskatinti uostamiesčio moteris nebijoti keistis ir labiau pasitikėti savimi.

"Bandysime įrodyti, kad tinkama šukuosena ir profesionalus makiažas, trūkumus paslepiantys drabužiai bei stilingi aksesuarai dailiosios lyties atstovėms gali tapti naujo gyvenimo pradžia.

Mados ir verslo centras "Herkaus galerija" yra vienintelė uostamiesčio vieta, kurioje pokyčiai nuo galvos iki kojų įmanomi vienoje vietoje. Be to, klaipėdiečiams siūlome išskirtinių Lietuvos dizainerių drabužius, kurių nebereikia ieškoti sostinėje", – kalbėjo A.Valiūtė.

Anot jos, kiekvieną mėnesį išrinktai klaipėdietei "Herkaus galerijos" kirpėjai, stilistai ne tik pakeis šukuoseną, padarys makiažą, parinks tinkamus rūbus, avalynę bei aksesuarus, kuriuos ir padovanos, bet ir suteiks progą vieną mėnesį nemokamai sportuoti sporto klube "Herkaus klubas".

Dienraščio skaitytojos kviečiamos siųsti savo anketas bei aprašymus, kodėl norėtų pasikeisti, projektui adresu stilius@kl.lt. Kas mėnesį bus išrenkama viena moteris, kurios permainomis galės pasidžiaugti ir "Klaipėdos" skaitytojai.

Mados ir verslo centras "Herkaus galerija"
Herkaus Manto g. 22, Klaipėda
Tel. +370 679 77 833
El. paštas info@herkausgalerija.lt
www.herkausgalerija.lt

 

Stilingas apsipirkimas

 Klaipėdos Senamiesčio kaimynystėje įsikūrusi „Herkaus galerija“ - traukos centras, viliojantis įspūdinga architektūra ir šiuolaikišku interjeru. Aukščiausios klasės biurai, madingiausios parduotuvės ir restoranai – viskas po vienu stogu!

      Amfora