mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead
in /home/a0002298/public_html/ip_cms/includes/db.php on line 25

 Marytės Dominaitės-Gurevičienės parodos „reVizija“ | Herkaus galerija

Marytės Dominaitės-Gurevičienės parodos „reVizija“

Kviečiame į žymiausios Lietuvos juvelyrės
Marytės Dominaitės-Gurevičienės parodos „reVizija“ atidarymą,
2015 m. kovo 27 d. (penktadienį) 17 val.
„Klaipėdos galerijos“ filiale „Herkaus galerijoje“, (H. Manto g. 22).
 P.s. Parodos atidaryme dalyvaus parodos autorė, kuri atskleis savo kūrybos paslaptis. 

Kviečiame į žymiausios Lietuvos juvelyrės

Marytės Dominaitės-Gurevičienės parodos „reVizija“, atidarymą

2015 m. kovo 27 d. (penktadienį) 17 val.

„Klaipėdos galerijos“ filiale „Herkaus galerijoje“, (H. Manto g. 22).

Parodos atidaryme dalyvaus parodos autorė, kuri atskleis savo kūrybos paslaptis.

 

Dažnai kūrybos originalumą ir įdomumą lemia tai, kiek menininkas yra sąžiningas ir atviras su savimi. Ar kuria siekdamas parduoti, ar klausydamas savo širdies balso? Gerai žinoma lietuvių juvelyrikos scenoje Marytė Dominaitė-Gurevičienė – kūrėja turinti savo juvelyrikos kalbą. Jos darbų grožis ir savitumas traukia, o kūrybos precizika leidžia pajusti autorės kantrybę bei  meilę kūrybai. Šį penktadienį (kovo 27 d.) 17 val. „Klaipėdos galerijos“ filiale, esančiame mados ir verslo centre „Herkaus galerija“ bus atidaroma M. Gurevičienės paroda pavadinimu „reVizija“.

 

Perkračiusi kūrybinį bagažą, šioje parodoje autorė pristato svarbiausius savo gyvenimo kūrinius. Tokius, kurie buvo tarsi kertiniai akmenys jai pačiai. Kuriuos pastebėjo ekspertai, kuratoriai, žiuri komisijų nariai ir žiūrovai. Tokius, kuriais autorė didžiavosi ir tebesididžiuoja, ir kurie kiekvienas savaip, pasuko Marytės Dominaitės kūrybos vagą kita kryptimi, atskleisdami vis naują kūrybinę viziją.

 

Joje žiūrovai išvys gintaro ir sidabro papuošalus, objektus iš stiklo bei sidabro, autorės kurtus emalio ir pastelės darbus. Kiekvienas kūrinys unikalus, reikalaujantis daug kruopštumo ir kantrybės. Pavyzdžiui, vienas iš eksponuojamų kaklo papuošalų turi net 958 mazgelius. Be to, Marytė Gurevičienė visada išsiskyrė ypatingu erdvės pojūčiu ir polinkiu į instaliaciją; jos kūriniams reikalinga erdvė, jie konceptualūs ir originaliai pateikti. Tačiau drauge ir labai artimi –įkvėpti gamtos, kuriuose gausu gyvunijos ir augmenijos motyvų.

Be kūrybinės veiklos M. Gurevičienė taip pat yra nuolatinė emalio bienalių dalyvė, menininkų simpoziumų organizatorė, tarptautinių juvelyrikos konkursų žiuri narė, madų šou dalyvė, edukacinių emalio meno užsiėmimų vadovė. Baigusi Talino dailės institutą  autorė puoselėja ir pristato aukšto meninio lygio juvelyriką.

 

Paroda veiks iki balandžio 17 d. 

Stilingas apsipirkimas

 Klaipėdos Senamiesčio kaimynystėje įsikūrusi „Herkaus galerija“ - traukos centras, viliojantis įspūdinga architektūra ir šiuolaikišku interjeru. Aukščiausios klasės biurai, madingiausios parduotuvės ir restoranai – viskas po vienu stogu!

      Amfora