PARFUMERIŲ DIENA

PARFUMERIŲ DIENA

LAPKRIČIO 10 - oji - PARFUMS de NICOLAI prsitatymo diena butike ŠIP ŠOP!!! Žavūs, kerintys kvepalai, subtilūs kūno vandenys ir aliejai, kompozicijų įvairumu ir prabanga stebinantys kvepalai patalpoms.
--------------------------------------------------------------------------------------
- PARFUMS de NICOLAI -
Romantiškame Pietų Prančūzijos dvare kuriama išskirtinė, subtili parfumerija - ilgamečio aristokratų de Nicolai šeimos domėjimosi aromatų subtilybėmis rezultatas. Jau antrą šimtmetį vienas ar keli šeimos nariai rįžtasi tapti PARFUMS de NICOLAI parfumeriais ir tęsti mažo kūrybinės rankų darbo parfumerijos cecho veiklą. Šiuo metu PARFUMS de NICOLAI parfumerė yra Patrisia de Nicolai, parfumerio amatu domisi ir jos sūnus Ogiustas.
--------------------------------------------------------------------------------------
P.S. Tikimės sulaukti ir siurprizo - naujienų iš Lietuvoje kuriamos ir gaminamos parfumerijos ženklo FUMparFUM. Turime žinių, kad pasirodė teatro spektakliams ir Šekspyro pjesėms paskirtos šio ženklo parfumerinės žvakės...

Pasimatome lapkričio 10 dieną
ŠIP ŠOP butike nuo 10:00 iki 19:00 val.
Herkaus Galerijoje
H. Manto g. 22
Klaipėdoje

Parfumeriniai stebuklai iš Pietų Prancūzijos laukia Jūsų. Nerkime į aromatus ir mėgaukimės!

Stilingas apsipirkimas

 Klaipėdos Senamiesčio kaimynystėje įsikūrusi „Herkaus galerija“ - traukos centras, viliojantis įspūdinga architektūra ir šiuolaikišku interjeru. Aukščiausios klasės biurai, madingiausios parduotuvės ir restoranai – viskas po vienu stogu!

      Amfora