Tapytojo akvarelininko SERGEY LYSYJ kūrybos PARODA

2016 m. vasario mėn. 18 d., ketvirtadienį, 17.30 val.

„Klaipėdos galerijos“ filiale

 mados ir verslo centre „Herkaus galerija“ H. Manto g. 22

atidaroma tapytojo akvarelininko

SERGEY LYSYJ

kūrybos paroda

 

      Vasario 18 – kovo 17 dienomis „Klaipėdos galerijos“ filiale vyks Sergey Lysyj personalinė akvarelės paroda. 

    

            Šiuolaikiniame meno pasaulyje, kuomet kūryboje masiškai naudojamas kompiuteris ir kitos modernios technologijos, tokio pobūdžio parodos jau tampa retenybe. Ypač tai pasakytina apie akvarelės techniką, nes ji reikalauja labai tvirtų darbo įgūdžių, susikaupimo ir atsidavimo kūrybos proceso metu.

         Sergey Lysyj kūryboje – pagrindinis motyvas miestų ir gamtos objektai. Tradicinė gryna šlapios akvarelės technika, profesionaliai  ir atsidėjimu puoselėjama autoriaus, leidžia sukurti savitą meninį pasaulėvaizdį, kupiną jausmų ekspresijos ir šviesos. – drąsūs spalvų deriniai, gyvas potėpis, meistriškai valdomi akvarelei būdingi nutekėjimai, atsitiktinumai.

       Nuosekli kelionė įvaldant akvarelės technikos įgeidžius  išryškėja dailininko žodžiuose:  man patinka pats akvarelės liejimo  procesas ir  neišsenkančios technikos galimybes.  Kūryboje stengiuosi fiksuoti nuotaikų akimirkas, būsenas, kurios virsta nedidelėmis mano kuriamomis  istorijomis.

       Sergey Lysyj gimė ir užaugo Odesoje, studijavo meninę grafiką Odesos pedagoginiame institute. Prieš keletą metų dailininkas  atvyko gyventi į Klaipėdą. Per tą laiką surengė keletą personalinių parodų Klaipėdoje, aktyviai dalyvauja grupinėse parodose, pleneruose Lietuvoje ir užsienyje: tarptautinėje akvarelės bienalėje Prancūzijoje, Italijoje, Idijoje, JAV, Belgijoje, Slovėnijoje ir kt.  Taivanyje „Art Revolution Taipei”  jo kūryba buvo įvertinta „Grand Prize“ .

 

Parodos atidarymo metu dailininkas demonstruos akvarelės technikos meistriškumą.

 

 

Paroda vyks iki kovo 17 d.

Stilingas apsipirkimas

 Klaipėdos Senamiesčio kaimynystėje įsikūrusi „Herkaus galerija“ - traukos centras, viliojantis įspūdinga architektūra ir šiuolaikišku interjeru. Aukščiausios klasės biurai, madingiausios parduotuvės ir restoranai – viskas po vienu stogu!

      Amfora