UNITED COLORS OF BENETTON

Mados ir verslo centre “Herkaus galerija” esanti ,,UNITED COLORS OF BENETTON"  - vienintelė uostamiestyje. Šis išskirtinių spalvų ir kokybės mados ženklas  - kiekvieną sezoną pristato naujausias spalvų ir siluetų mados tendencijas VAIKAMS, MOTERIMS ir VYRAMS. Prekės ženklo ypatybė - spalviniai eksperimentai. Tai vienas iš ryškesnių mados ženklų, vertinantiems ypatingą kokybę, komfortą bei norintiems atrodyti madingai. Kolekcijos drabužiai būna įvairių stilių: ir sportinio, ir modernūs laisvalaikio, ir elegantiški, ir eksperimentais paįvairinti klasikiniai. Taip sukuriama savita tapatybė: dizainas, audiniai, spalvos ir subtilus skonis. Mados ženklo sėkmė - bendras komercijos ir dizaino projektas.  

Mados ir verslo centre “Herkaus galerija” esanti ,,SISLEY"  - vienintelė uostamiestyje. Klaipėdiečiai ir miesto svečiai  jau spėjo pamėgti šį ,,Benettono grupės" prekinį ženklą ,,Sisley", kuris skirtas žavioms, drąsioms ir stilingoms moterims. ,,Sisley" ir ,,United colors of Benetton" bendradarbiavo nuo 1974 metų, dabar ,,Sisley" yra ,,Benettono grupės" mados linija. Kiekvieną sezoną pristatant naujausias kolekcijas, siekiama neatsilikti nuo naujausių pasaulinių mados tendencijų. ,,Sisley" moteris - jauna plačiąja prasme: savo idėjomis, požiūriu; ji drąsi, nebijanti eksperimentuoti ir išsiskirti. Taip pat pristatomos ir išskirtinės ,,SISLEY YOUNG" kolekcijos, skirtos drąsiems, maištingiems vaikams.

Stilingas apsipirkimas

 Klaipėdos Senamiesčio kaimynystėje įsikūrusi „Herkaus galerija“ - traukos centras, viliojantis įspūdinga architektūra ir šiuolaikišku interjeru. Aukščiausios klasės biurai, madingiausios parduotuvės ir restoranai – viskas po vienu stogu!

      Amfora